Про нас

Ми — команда однодумців, що у своїй роботі сповідують два ключові принципи.

По-перше, ми любимо перекладати. Тобто, ми шаленіємо від перекладів, постійно вдосконалюємо наші уміння і навички та безперервно підвищуємо власну кваліфікацію.

По-друге, ми ставимося з повагою і розумінням до наших клієнтів. Відповідно, своєю роботою ми прагнемо всіляко підтримувати наших клієнтів у їхніх справах.

Крім того, відносини з клієнтами ми будуємо на засадах професійності та взаєморозуміння. 

А ще ми вміємо дбати про конфіденційність. У глобалізованому світі, наскрізь оповитому цифровими технологіями, ми як ніхто розуміємо цінність кожного слова!

Нашу лінгвістичну подорож ми розпочали у 2007 році, коли з’явилася ідея трохи серйозніше зайнятися перекладом актів права ЄС, до перекладу яких до того часу не було ґрунтовного підходу. Проте втриматися лише в цих рамках ми не змогли. Адже в світі стільки цікавого і захопливого, що нам захотілося спробувати себе в різних сферах. Відтоді ми розширили «географію» тем від загальних (юриспруденція, ділові документи) до значно вужчих (техніка, автомобілебудування, енергетика, медицина, фармацевтика, маркетинг, забезпечення якості, фінанси — усіх не перелічити).

За цей час нам вдалося зібрати розмаїтий і цікавий колектив, який дедалі поповнюється. Наші перекладачі — справжні профі своєї справи. Вони не бояться пірнати у вир інформаційних досліджень, розбиратися у деталях і докопуватися до сутності. Наші перекладачі на вістрі технологічного розвитку сфери перекладу. Завдяки сучасним засобам забезпечення якості та самоконтролю вони можуть запропонувати результат, що його клієнти очікують.

Ми надаємо широкий спектр лінгвістичних і супутніх послуг для приватних клієнтів та юридичних осіб. Серед наших замовників громадяни України та різних країн світу, вітчизняні та іноземні компанії, українські та міжнародні установи й організації. Ми також співпрацюємо з колегами по цеху, виконуючи їхні замовлення на умовах субпідряду. Адже наш найцінніший актив — це надійна команда внутрішніх перекладачів, якою ми неймовірно пишаємося.

Навіть якщо на цьому сайті Ви не знайшли того, що шукаєте, поцікавтеся у нас. Цілком імовірно, ми маємо саме те, що Вам потрібно. Адже наша місія — дарувати розуміння всім і кожному!

Бажаєте отримати дійсно якісний переклад? Тоді не вагайтеся — Вам до нас! Адже ми працюємо для Вас!

Надійно
понад 10 років досвіду ¦ суворе дотримання строків ¦ слово = діло
Професійно
тільки досвідчені перекладачі ¦ індивідуальний підхід
Конфіденційно
дбаємо про безпеку даних ¦ зберігаємо таємницю обслуговування