Центр Перекладу «Алеско»

Як обрати надійного надавача лінгвістичних послуг і послуг перекладу? Обирайте «Алеско», адже варто обирати надійну компанію, з багаторічним досвідом та командою професійних перекладачів. Ми в «Алеско» готові запропонувати надійну лінгвістичну підтримку, професійне обслуговування, якісний письмовий переклад, якісний усний синхронний і послідовний переклад, а також професійний підхід до всіх без винятку завдань і процесів. «Алеско» надає послуги перекладу вже понад 10 років. «Алеско» належить до таких категорій, як «центр перекладу», «перекладацьке агентство», «перекладацька компанія», «лінгвістична компанія», «надавач перекладацьких послуг», «постачальник лінгвістичних послуг», адже пропонує свої послуги перш за все силами внутрішніх працівників, які прошли суворий відбір та професійне навчання.

Робочі процеси компанії «Алеско» дозволяють отримувати результат високої якості. «Алеско» пропонує точний, еквівалентний і зрозумілий переклад у широкому колі тематичних напрямків: юриспруденція і право, техніка і машинобудування, автоматизація, сільське господарство, медицина, екологія і довкілля, економіка, фінанси, банківська справа, інформаційні технології (ІТ) та комунікації, медіа та засоби масової інформації (ЗМІ), фармацевтика, виробництво, менеджмент і контроль якості, технологічні процеси, будівництво, кінематограф, сценографія, аудіовізуальна сфера, креативні індустрії, енергоефективність, безпека та оборона, інтелектуальна власність, підприємництво (бізнес), тендери, патенти, облік і аудит, податки, митниця, стоматологія та багато інших. Відповідно, «Алеско» пропонує технічний переклад, медичний переклад, юридичний переклад, художній переклад, аудіовізуальний переклад, маркетинговий переклад та переклад в інших сферах.

«Алеско» завжди прагне запропонувати найкраще з можливого. Саме тому в «Алеско» розроблено та запроваджено стандартизовані процедури з опрацювання замовлень, виконання замовлень та контролю якості. Пропозиції, що ми надаємо нашим клієнтам, завжди ґрунтуються на оптимальному співвідношенні ціни, якості та терміновості. Досвід засвідчує, що така практика дозволяє отримати найкращі результати, що відповідають очікуванням замовників. Також такі процедури підвищують надійність «Алеско» як надавача послуг з перекладу та зводять нанівець фактори ризику.

Якщо ви у пошуку надійного партнера, в «Алеско» готові до діалогу та пошуку взаємовигідних умов тривалої співпраці. Адже «Алеско» живе прагненням сприяти розумінню між різними народами, і робить усе можливе, щоб втілювати свою мету щоденною наполегливою працею.

Обирайте «Алеско»! Обирайте надійність, якість і відданість, перевірені роками!

Письмовий переклад
Письмовий переклад

понад 40 мов, будь-які документи і тексти
ПЕРЕКЛАД ЗАКОНОДАВСТВА ЄС
ПЕРЕКЛАД ЗАКОНОДАВСТВА ЄС

і будь-яких євроінтеграційних документів
Переклад інструкцій
Переклад інструкцій

до автомобілів, мотоциклів та іншої техніки
Синхронний переклад
Синхронний переклад

на конференціях, семінарах, засіданнях
Послідовний переклад
Послідовний переклад

на зустрічах, переговорах, тренінгах
наші послуги
Письмовий переклад
Потрібен якісний, точний і правильний письмовий переклад? Замовте його без зайвих зусиль, заповнивши просту і зручну форму. Ми виконаємо аналіз наданих документів і надамо відповідь у найкоротший термін.
Ми запропонуємо найкраще співвідношення ціни, якості і строку, а також врахуємо вказані побажання. Ми пропонуємо переклад без застосування машинних засобів.
Усний переклад
Потрібні перекладачі для усного послідовного чи усного синхронного перекладу? Просто заповніть форму замовлення, і ми підберемо кваліфікованих перекладачів із урахуванням потрібної спеціалізації та відповідного досвіду.
Наші професійні перекладачі завжди готові надати якісні послуги усного послідовного чи синхронного перекладу на будь-яких заходах. Ми пропонуємо винятково перевірених перекладачів.
Новини
25 Липня 2018
Центр перекладу «Алеско» запускає оновлену версію веб-сайту! Він став ще зручнішим, ще красивішим і ще зрозумілішим! Тепер замовляти переклади стало ще простіше, а всі засоби комунікації доступні[...]
ЧИТАТИ ДАЛІ
Надійно
понад 10 років досвіду ¦ суворе дотримання строків ¦ слово = діло
Професійно
тільки досвідчені перекладачі ¦ індивідуальний підхід
Конфіденційно
дбаємо про безпеку даних ¦ зберігаємо таємницю обслуговування
клієнти
BNT and Partners
Materiaux
Viterra
TreVisa
Юридична компанія Студія права
ЮПІТЕР СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП
Honda
Київпастранс
Nielsen
Agriteam
Grown Agents
Медична мережа «Добробут»
СК «Добробут»
Alkaloid Skopje
TMF Group
Eptisa Servicios de Ingeniería
Johnson & Johnson
Fuel Freedom International
European Profiles
Hesburger
YouControl
Kantor Management Consultants
Roedl and Partners
Укратоменергобуд
Martifer Solar
PepsiCo
Лавринович і Партнери
NATO
Mattel
Перша Юридична
Fondy
OECD
Admiral Markets
Компанія «ЕнтерКом»
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СТАЛЕВОГО БУДІВНИЦТВА
Diva Travel
Association4U Project
Smart Holding
Geo Alliance Group
British Council
Civic Cynergy
Wagner, Elbling & Company
Ілляшев та Партнери
Stanitski Design
UBG
Dixi Group
Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems
UniCredit Bank
DaVinci AG
UNOPS
Pampaloni