Центр Перекладу «Алеско»

Як обрати надійного надавача лінгвістичних послуг і послуг перекладу? Обирайте «Алеско», адже варто обирати надійну компанію, з багаторічним досвідом та командою професійних перекладачів. Ми в «Алеско» готові запропонувати надійну лінгвістичну підтримку, професійне обслуговування, якісний письмовий переклад, якісний усний синхронний і послідовний переклад, а також професійний підхід до всіх без винятку завдань і процесів. «Алеско» надає послуги перекладу вже понад 10 років. «Алеско» належить до таких категорій, як «центр перекладу», «перекладацьке агентство», «перекладацька компанія», «лінгвістична компанія», «надавач перекладацьких послуг», «постачальник лінгвістичних послуг», адже пропонує свої послуги перш за все силами внутрішніх працівників, які прошли суворий відбір та професійне навчання.

Робочі процеси компанії «Алеско» дозволяють отримувати результат високої якості. «Алеско» пропонує точний, еквівалентний і зрозумілий переклад у широкому колі тематичних напрямків: юриспруденція і право, техніка і машинобудування, автоматизація, сільське господарство, медицина, екологія і довкілля, економіка, фінанси, банківська справа, інформаційні технології (ІТ) та комунікації, медіа та засоби масової інформації (ЗМІ), фармацевтика, виробництво, менеджмент і контроль якості, технологічні процеси, будівництво, кінематограф, сценографія, аудіовізуальна сфера, креативні індустрії, енергоефективність, безпека та оборона, інтелектуальна власність, підприємництво (бізнес), тендери, патенти, облік і аудит, податки, митниця, стоматологія та багато інших. Відповідно, «Алеско» пропонує технічний переклад, медичний переклад, юридичний переклад, художній переклад, аудіовізуальний переклад, маркетинговий переклад та переклад в інших сферах.

«Алеско» завжди прагне запропонувати найкраще з можливого. Саме тому в «Алеско» розроблено та запроваджено стандартизовані процедури з опрацювання замовлень, виконання замовлень та контролю якості. Пропозиції, що ми надаємо нашим клієнтам, завжди ґрунтуються на оптимальному співвідношенні ціни, якості та терміновості. Досвід засвідчує, що така практика дозволяє отримати найкращі результати, що відповідають очікуванням замовників. Також такі процедури підвищують надійність «Алеско» як надавача послуг з перекладу та зводять нанівець фактори ризику.

Якщо ви у пошуку надійного партнера, в «Алеско» готові до діалогу та пошуку взаємовигідних умов тривалої співпраці. Адже «Алеско» живе прагненням сприяти розумінню між різними народами, і робить усе можливе, щоб втілювати свою мету щоденною наполегливою працею.

Обирайте «Алеско»! Обирайте надійність, якість і відданість, перевірені роками!

Письмовий переклад
Письмовий переклад

понад 40 мов, будь-які документи і тексти
ПЕРЕКЛАД ЗАКОНОДАВСТВА ЄС
ПЕРЕКЛАД ЗАКОНОДАВСТВА ЄС

і будь-яких євроінтеграційних документів
Переклад інструкцій
Переклад інструкцій

до автомобілів, мотоциклів та іншої техніки
Синхронний переклад
Синхронний переклад

на конференціях, семінарах, засіданнях
Послідовний переклад
Послідовний переклад

на зустрічах, переговорах, тренінгах
наші послуги
Письмовий переклад
Потрібен якісний, точний і правильний письмовий переклад? Замовте його без зайвих зусиль, заповнивши просту і зручну форму. Ми виконаємо аналіз наданих документів і надамо відповідь у найкоротший термін.
Ми запропонуємо найкраще співвідношення ціни, якості і строку, а також врахуємо вказані побажання. Ми пропонуємо переклад без застосування машинних засобів.
Усний переклад
Потрібні перекладачі для усного послідовного чи усного синхронного перекладу? Просто заповніть форму замовлення, і ми підберемо кваліфікованих перекладачів із урахуванням потрібної спеціалізації та відповідного досвіду.
Наші професійні перекладачі завжди готові надати якісні послуги усного послідовного чи синхронного перекладу на будь-яких заходах. Ми пропонуємо винятково перевірених перекладачів.
Новини
25 Липня 2018
Центр перекладу «Алеско» запускає оновлену версію веб-сайту! Він став ще зручнішим, ще красивішим і ще зрозумілішим! Тепер замовляти переклади стало ще простіше, а всі засоби комунікації доступні[...]
ЧИТАТИ ДАЛІ
Надійно
понад 10 років досвіду ¦ суворе дотримання строків ¦ слово = діло
Професійно
тільки досвідчені перекладачі ¦ індивідуальний підхід
Конфіденційно
дбаємо про безпеку даних ¦ зберігаємо таємницю обслуговування
клієнти
Перша Юридична
UniCredit Bank
Johnson & Johnson
Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems
Martifer Solar
Fondy
TMF Group
Grown Agents
Viterra
Geo Alliance Group
Укратоменергобуд
Лавринович і Партнери
UNOPS
ЮПІТЕР СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП
OECD
СК «Добробут»
Kantor Management Consultants
NATO
European Profiles
Civic Cynergy
DaVinci AG
Dixi Group
Association4U Project
Fuel Freedom International
Wagner, Elbling & Company
Admiral Markets
Eptisa Servicios de Ingeniería
Agriteam
TreVisa
PepsiCo
BNT and Partners
YouControl
Київпастранс
Юридична компанія Студія права
Ілляшев та Партнери
Медична мережа «Добробут»
Materiaux
Diva Travel
Alkaloid Skopje
Nielsen
Hesburger
Roedl and Partners
UBG
Smart Holding
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СТАЛЕВОГО БУДІВНИЦТВА
Stanitski Design
Honda
Компанія «ЕнтерКом»
British Council
Mattel
Pampaloni