Центр Перекладу «Алеско»

Як обрати надійного надавача лінгвістичних послуг і послуг перекладу? Обирайте «Алеско», адже варто обирати надійну компанію, з багаторічним досвідом та командою професійних перекладачів. Ми в «Алеско» готові запропонувати надійну лінгвістичну підтримку, професійне обслуговування, якісний письмовий переклад, якісний усний синхронний і послідовний переклад, а також професійний підхід до всіх без винятку завдань і процесів. «Алеско» надає послуги перекладу вже понад 10 років. «Алеско» належить до таких категорій, як «центр перекладу», «перекладацьке агентство», «перекладацька компанія», «лінгвістична компанія», «надавач перекладацьких послуг», «постачальник лінгвістичних послуг», адже пропонує свої послуги перш за все силами внутрішніх працівників, які прошли суворий відбір та професійне навчання.

Робочі процеси компанії «Алеско» дозволяють отримувати результат високої якості. «Алеско» пропонує точний, еквівалентний і зрозумілий переклад у широкому колі тематичних напрямків: юриспруденція і право, техніка і машинобудування, автоматизація, сільське господарство, медицина, екологія і довкілля, економіка, фінанси, банківська справа, інформаційні технології (ІТ) та комунікації, медіа та засоби масової інформації (ЗМІ), фармацевтика, виробництво, менеджмент і контроль якості, технологічні процеси, будівництво, кінематограф, сценографія, аудіовізуальна сфера, креативні індустрії, енергоефективність, безпека та оборона, інтелектуальна власність, підприємництво (бізнес), тендери, патенти, облік і аудит, податки, митниця, стоматологія та багато інших. Відповідно, «Алеско» пропонує технічний переклад, медичний переклад, юридичний переклад, художній переклад, аудіовізуальний переклад, маркетинговий переклад та переклад в інших сферах.

«Алеско» завжди прагне запропонувати найкраще з можливого. Саме тому в «Алеско» розроблено та запроваджено стандартизовані процедури з опрацювання замовлень, виконання замовлень та контролю якості. Пропозиції, що ми надаємо нашим клієнтам, завжди ґрунтуються на оптимальному співвідношенні ціни, якості та терміновості. Досвід засвідчує, що така практика дозволяє отримати найкращі результати, що відповідають очікуванням замовників. Також такі процедури підвищують надійність «Алеско» як надавача послуг з перекладу та зводять нанівець фактори ризику.

Якщо ви у пошуку надійного партнера, в «Алеско» готові до діалогу та пошуку взаємовигідних умов тривалої співпраці. Адже «Алеско» живе прагненням сприяти розумінню між різними народами, і робить усе можливе, щоб втілювати свою мету щоденною наполегливою працею.

Обирайте «Алеско»! Обирайте надійність, якість і відданість, перевірені роками!

Письмовий переклад
Письмовий переклад

понад 40 мов, будь-які документи і тексти
ПЕРЕКЛАД ЗАКОНОДАВСТВА ЄС
ПЕРЕКЛАД ЗАКОНОДАВСТВА ЄС

і будь-яких євроінтеграційних документів
Переклад інструкцій
Переклад інструкцій

до автомобілів, мотоциклів та іншої техніки
Синхронний переклад
Синхронний переклад

на конференціях, семінарах, засіданнях
Послідовний переклад
Послідовний переклад

на зустрічах, переговорах, тренінгах
наші послуги
Письмовий переклад
Потрібен якісний, точний і правильний письмовий переклад? Замовте його без зайвих зусиль, заповнивши просту і зручну форму. Ми виконаємо аналіз наданих документів і надамо відповідь у найкоротший термін.
Ми запропонуємо найкраще співвідношення ціни, якості і строку, а також врахуємо вказані побажання. Ми пропонуємо переклад без застосування машинних засобів.
Усний переклад
Потрібні перекладачі для усного послідовного чи усного синхронного перекладу? Просто заповніть форму замовлення, і ми підберемо кваліфікованих перекладачів із урахуванням потрібної спеціалізації та відповідного досвіду.
Наші професійні перекладачі завжди готові надати якісні послуги усного послідовного чи синхронного перекладу на будь-яких заходах. Ми пропонуємо винятково перевірених перекладачів.
Новини
25 Липня 2018
Центр перекладу «Алеско» запускає оновлену версію веб-сайту! Він став ще зручнішим, ще красивішим і ще зрозумілішим! Тепер замовляти переклади стало ще простіше, а всі засоби комунікації доступні[...]
ЧИТАТИ ДАЛІ
Надійно
понад 10 років досвіду ¦ суворе дотримання строків ¦ слово = діло
Професійно
тільки досвідчені перекладачі ¦ індивідуальний підхід
Конфіденційно
дбаємо про безпеку даних ¦ зберігаємо таємницю обслуговування
клієнти
Materiaux
Bentec GmbH Drilling & Oilfield Systems
Київпастранс
BNT and Partners
Hesburger
TreVisa
TMF Group
Stanitski Design
Dixi Group
Civic Cynergy
Перша Юридична
Компанія «ЕнтерКом»
Eptisa Servicios de Ingeniería
УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР СТАЛЕВОГО БУДІВНИЦТВА
Association4U Project
PepsiCo
Geo Alliance Group
Медична мережа «Добробут»
Agriteam
UniCredit Bank
Wagner, Elbling & Company
UNOPS
Admiral Markets
Fondy
Alkaloid Skopje
Fuel Freedom International
Укратоменергобуд
UBG
NATO
Johnson & Johnson
Martifer Solar
European Profiles
Diva Travel
British Council
YouControl
СК «Добробут»
Roedl and Partners
Honda
ЮПІТЕР СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП
Mattel
Kantor Management Consultants
Ілляшев та Партнери
Nielsen
Лавринович і Партнери
Юридична компанія Студія права
Smart Holding
Grown Agents
Pampaloni
Viterra
DaVinci AG
OECD