Англійська мова


Послуги Центру перекладу «Алеско» з англійською мовою:

 • Письмовий переклад документів для Посольства Великобританії в Україні відповідно до встановлених вимог
 • Письмовий переклад документів для Посольства Канади в Україні відповідно до встановлених вимог
 • Письмовий переклад документів для інших посольств і консульств в Україні відповідно до їхніх вимог
 • Письмовий переклад документів з української мови англійською мовою
 • Письмовий переклад документів з англійської мови українською мовою
 • Письмовий переклад документів з російської мови англійською мовою
 • Письмовий переклад документів з англійської мови російською мовою
 • Письмовий переклад документів з англійської мови іншими мовами
 • Письмовий переклад документів з інших мов англійською мовою
 • Нотаріальне засвідчення письмових перекладів з англійської мови
 • Нотаріальне засвідчення письмових перекладів англійською мовою
 • Засвідчення перекладів печаткою Центру перекладу «Алеско»
 • Усний послідовний переклад у мовній парі українська-англійська-українська
 • Усний послідовний переклад у мовній парі російська-англійська-російська
 • Усний синхронний переклад у мовній парі українська-англійська-українська
 • Усний синхронний переклад у мовній парі російська-англійська-російська

Вартість послуг залежить від низки факторів, тому визначається індивідуально.

Послуги надають винятково професійні перекладачі.

Діють правила і порядок надання послуг, визначені Публічною офертою та Регламентом надання послуг.


Англійська мова — мова германської групи індоєвропейської мовної сім’ї за генеалогічною класифікацією. Типологічно є флективною. Англійська є однією з 6 міжнародних мов ООН у світі, мовою ЄС. Вона є офіційним у 54 країнах, що зумовлено колишньою колонізаторською політикою Великої Британії. Нею розмовляють близько 1,5 млрд мовців у світі, ще 2 млрд вивчають її. Рідною ж англійська є для приблизно 335 млн осіб, займає за цим показником 3-тє місце після китайської та іспанської.

Англійська досить діалектно строката. Окрім говірок на території Британії, свій варіант є в кожній країні, яка послуговується англійською. Лише в США є 24 діалекти англійської. Ця мова починає формуватися із переселенням до Європи варварів із їх германськими мовами з 5 ст. Літературна та унормована мова з’являється та розвивається у 15-16 ст. Доти мова навіть не мала пунктуації. Спершу германські племена послуговувалися рунічним письмом, потім узяли латиницю (7 ст.), яка є абеткою англійської й досі.

Англійська — мова літаків. Незалежно від походження, у міжнародних рейсах пілоти та персонал спілкуються англійською. Більшість слів англійської мають 1-2 склади. Досить суперечливим нині стає внесок У. Шекспіра в англійську літературну мову. Письменника вважають «несправжнім», його твори — компіляцією. Не знайдена його бібліотека, дружина Шекспіра була взагалі неписьменною. І все ж традиційно Шекспіра вважають важливою постаттю для англійської мови: він увів у неї багато нових слів і зворотів. Нараховують 12 000 слів у його словнику. Хоча в сучасності дедалі популярнішими стають добірки 500, 1000, 2000 та ін. основних і найпоширеніших слів, яких вистачить, аби добре розуміти мову. Усього в англійській мові на сьогодні близько 800 тис. слів, і ця кількість постійно поповнюється, хоча для повсякдення справді вистачить 1,5-2 тис. слів.

Побудувати якісну і зрозумілу комунікацію з носіями англійської мови дозволить якісний, точний і правильний переклад з англійської мови українською мовою та з української мови англійською мову. Усний переклад у парі українська-англійська-українська дозволить порозумітися під час перемовин, на ділових зустрічах, на конференціях, під час офіційних заходів та під час неформального спілкування з англомовними партнерами, колегами чи друзями. Письмовий переклад документів з англійської мови українською мовою — це запорука побудови довірливих відносин між бізнес-партнерами, між бізнесом і клієнтами та в багатьох інших сферах. Адекватний письмовий переклад документів з української мови англійською мовою з дотриманням належної термінології дозволить розширити кордони співпраці, заручитися підтримкою англомовних партнерів, та досягнути порозуміння у листуванні з очікуваним результатом.