Письмовий переклад

Написане пером не вирубати сокирою…

Проста реальність нашого часу: помилки бувають фатальними. І не були б ми людьми, якби не припускалися помилок. Інша справа – зводити їх до мінімуму. Це ми і намагаємося робити у нашій діяльності: зводити кількість помилок до мінімуму. 

 

Можна багато дискутувати про якість і автентичність перекладів, професійність кадрів та досвід роботи. Але замість цього ми просто працюємо над тим, щоб помилок у наших документах було мінімум. Ми докладаємо до цього усіх зусиль, знань і досвіду. І якщо Вам поталанить знайти у нас помилки – просимо не гніватися: всі ж бо ми грішні…

Практика показує, що у нашій Компанії можна перекласти все: від найпростіших документів до найскладніших будь-якої тематики, навіть із дотриманням найсуворіших вимог. Але якщо такі вимоги, звісно, є. Якщо ж Ви бажаєте точно дізнатися, що саме ми можемо перекласти і з яких та на які мови – питайте!

На зустріч Вашим очікуванням ми пропонуємо диференційовані умови обслуговування, що дозволять нам ще краще задовольняти Ваші потреби у якісних лінгвістичних послугах. Ви можете обрати якість, що точно відповідатиме Вашим очікуванням:

 

Рівень «Базовий» – для розуміння і для робочих текстів,

Рівень «Стандарт» – висока якість за помірну ціну,

Рівень «Преміум» – коли якість понад усе.


Більш детально про особливості кожного рівня читайте нижче. Зазвичай ми пропонуємо переклад за рівнем «Стандарт».

 

Для текстів маркетингового характеру пропонується здійснювати адаптацію тексту, що фактично означає його рерайтинг.

ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations