Поширена в

Франція, Швейцарія, Канада, Бельгія, Люксембург, Монако, Марокко, Алжир, Туніс, Кот-д'Івуар, Демократична республіка Конго, Нігер, Сенегал, Гаїті

 

Регіон

Європа, Північна Америка, Південна Америка, Африка, Азія, Океанія

 

Кількість носіїв

500 000 000

 

Класифікація

Індо-Європейська

Італьська

Романська

Галло-романська

Мова Oïl

 

Офіційний статус

Державна мова: Бельгія, Канада, Франція, Демократична республіка Конго, Швейцарія, Європейський союз, Вануату, Сенегал, Кот-д’Івуар, Люксембург

Усі мови
Французька

Французька мова (фр. français) — мова французів, франкомовного населення Бельгії, Швейцарії, Канади (у яких є однією з офіційних). Також французькою мовою користується населення багатьох держав Африки, Карибського басейну (Гаїті і т. д.), Французької Гвіани, зокрема і як офіційною мовою. Загалом французька є офіційною у 29 країнах.

 

Французька мова аналітична, належить до індоєвропейської сім’ї мов (романська група). Розвинулась на території сучасної Франції з групи романських діалектів ойль, що, своєю чергою, вийшли з латинської мови. Латинську мову принесли римляни своїми мандрівками у 2-1 столітті до нашої ери. До цього мешканці сучасної Франції розмовляли галльською мовою, однією з різновидів кельтських мов. Найдавнішою пам’яткою французької (старофранцузької) мови вважають «Страсбурзькі клятви» (842 рік). Перша літературна пам’ятка — «Секвенція про святу Євлалію» (881 рік). Мовою королівської адміністрації й офіційного застосування стала завдяки ордонансу Вілле-Котре у 1539.

 

Французьке речення складається не з окремих слів, а з окремих фраз — ритмічних груп. Наголос завжди падає на останній склад ритмічної групи. В межах однієї ритмічної групи слова вимовляються злитно, без пауз. Наприклад, речення «Elle est intelligente» (Вона розумна) вимовляється: «е-ле-тен-те-ле-жант» із єдиним наголосом на складі «жант». Така побудова мови скадає враження ритмічності й поетичності, так наче, розмовляючи, французи декламують вірші.

 

 

 

У Центрі Перекладу Alesco Ви можете замовити письмовий переклад з французької мови та письмовий переклад на французьку мову без засвідчення, із засвідченням штампом Центру Перекладу Alesco або з нотаріальним засвідченням.  

Також Ви можете замовити усний послідовний переклад з/на французьку мову і усний синхронний переклад з/на французьку мову.

 

Для цього натисніть кнопку «Замов зараз» справа, щоб подати замовлення.

 

Вартість письмового перекладу для французької мови і його засвідчення, якщо таке потрібне, а також усного перекладу для французької мови Ви можете дізнатися у наших менеджерів. 

 ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations