Поширена в

Португалія, Бразилія, Ангола, Мозамбік

 

Регіон

-

 

Кількість носіїв

220 000 000

 

Класифікація

Індоєвропейська сім'я

Романська група

Іберо-романська підгрупа

 

Офіційний статус

Державна мова: Ангола, Бразилія, Кабо-Верде, Східний Тимор, Гвінея-Бісау, Макао, Мозамбік, Португалія, Сан-Томе і Прінсіпі

Усі мови
Португальська

Португальська мова (порт. língua portuguesa) — мова романської групи індоєвропейської мовної сім’ї. Португальській мові часто даються прізвиська: «мова Камоенса», за ім’ям автора епопеї «Лусіадас» (Os Lusíadas), «Остання квітка Лаціо» (вислів Олавіо Білака) і «солодка мова» (вислів Сервантеса). Самі носії португальської мови називають себе «лусо́фонами» (lusófonos), від слова Лусітанія — назви римської провінції на території сучасної Португалії.

 

Відмітною особливістю португальської мови є те, що вона зберегла наголошені голосні звуки вульгарної латинської мови, які були діфтонгалізовані в інших романських мовах. Порівняйте: фр. pierre, ісп. piedra, порт. pedra, від лат. petra, або ісп. fuego, іт. fuoco, порт. fogo, від лат. focum.

 

Португальська — плюрацентрична мова, тобто мова, що має кілька центрів. Вона має дві головні групи діалектів, пов’язані з Бразилією та пов’язані зі Старим Світом. Майже 90 % словника португальської мови виходить від латинської мови. Проте, в результаті зайняття маврами Іберійського півострова протягом Середніх віків та активній участі Португалії в Віці Відкриттів, португальська мова запозичила слова зі всього світу.

 

 

 

У Центрі Перекладу Alesco Ви можете замовити письмовий переклад з португальської мови та письмовий переклад на португальську мову без засвідчення, із засвідченням штампом Центру Перекладу Alesco або з нотаріальним засвідченням.  

Також Ви можете замовити усний послідовний переклад з/на португальську мову і усний синхронний переклад з/на португальську мову.

 

Для цього натисніть кнопку «Замов зараз» справа, щоб подати замовлення.

 

Вартість письмового перекладу для португальської мови і його засвідчення, якщо таке потрібне, а також усного перекладу для португальської мови Ви можете дізнатися у наших менеджерів. 

 ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations