Поширена в

Австрія, Бельгія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Німеччина, Швейцарія, Франція, Данія, Намібія, ПАР, Чилі

 

Регіон

Центральна та Західна Європа

 

Кількість носіїв

120 000 000

 

Класифікація

Індо-Європейська

Германська

Західно-германська

Верхньонімецька мова

 

Офіційний статус

Державна мова: Австрія, Бельгія, Ліхтенштейн, Люксембург, Німеччина, Швейцарія, Європейський Союз

 

Усі мови
Німецька

Німецька мова (нім. Deutsch або deutsche Sprache; австро-баварська Deitsch, алеманська Dütsch і Deitsch, нижньнонімецька Düütsch, нижньосаксонська Duuts, ріпуарська Dütsch, фризька Dútsk, західнофризька Düütsk, люксембурзька Däitsch, лімбурзька Duits, їдиш) належить до германської групи мов, індоєвропейської сім’ї мов, державна мова в Федеративній Республіці Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі та Бельгії. Спорідненими мовами є нідерландська, данська, шведська, норвезька, англійська.


Німецька мова, поряд з англійською, іспанською, італійською та французькою, є однією з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою написана друга за величиною після англійської кількість наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів. У другій половині ХІХ ст. — на початку ХХ ст. німецька мова була чи не найпопулярнішою мовою вчених.


Слово Deutsch утворено від давньогерманського thioda, thiodisk і означає «говорить мовою народу», «народний», на відміну від говорить латиною. Латинське theodisce , утворене на його основі і що вперше з’явилося в доповіді нунція Грегора синоду в 786 році н. е., описувало народи, що не говорять на латинській, зокрема німецькі (у тому числі і голландською мовою).

 

 

У Центрі Перекладу Alesco Ви можете замовити письмовий переклад з німецької мови та письмовий переклад на німецьку мову без засвідчення, із засвідченням штампом Центру Перекладу Alesco або з нотаріальним засвідченням.  

Також Ви можете замовити усний послідовний переклад з/на німецьку мову і усний синхронний переклад з/на німецьку мову.

 

Для цього натисніть кнопку «Замов зараз» справа, щоб подати замовлення.

 

Вартість письмового перекладу для німецької мови і його засвідчення, якщо таке потрібне, а також усного перекладу для німецької мови Ви можете дізнатися у наших менеджерів. 

 ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations