Поширена в

Китайська НР, Тайвань, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Індонезія, В'єтнам

 

Регіон

Азія

 

Кількість носіїв

1 300 000 000

 

Класифікація

Сино-тибетська

 

Офіційний статус

Китайська НР, Тайвань, Сінгапур

 

Усі мови
Китайська

Китайська мова — мова народу хань. Належить до сино-тибетської мовної сім’ї. Офіційна мова Китаю. Посідає перше місце у світі за кількістю мовців — 1,3 мільярди осіб. Китайська мова належить до кореневих або ізолюючих мов. Слова не змінюються; велику роль грають порядок слів та допоміжні слова (прийменники, частки, класифікатори).

 

Китайська мова має низку діалектів, що істотно відрізняються один від одного. Найбільш разючою є різниця між південними та північними діалектами китайської мови. Також усі діалекти використовують одне й те саме письмо. Найбільше відрізняються діалекти фонетично; існує багато лексичних відмінностей; є наявними деякі відмінності в граматиці.

 

Путунхуа (кит. «проста, звичайна мова») — сучасна літературна китайська мова. Вона базується на пекінському різновиді китайської мови. Цією мовою ведеться викладання в усіх школах континентального Китаю; вона також є офіційною мовою Тайваню та Сінгапуру. Насьогодні більшість китайців, для яких рідними є непівнічні діалекти китайської мови, достатньо добре володіють путунхуа.

 

Китайське письмо є єдиним сучасним ідеографічним письмом. Кожна морфема в китайській мові позначається окремим символом. Загальна кількість знаків в системі китайського письма перевищує 80 тис., але більшість із них є застарілими або дублюються. Освічений китаєць знає близько 7 тис. ієрогліфів. Для читання офіційної китайської преси потрібно знати 3-4 тисячі.

 

 

У Центрі Перекладу Alesco Ви можете замовити письмовий переклад з китайської мови та письмовий переклад на китайську мову без засвідчення, із засвідченням штампом Центру Перекладу Alesco або з нотаріальним засвідченням.

 

Для цього натисніть кнопку «Замов зараз» справа, щоб подати замовлення.

 

Вартість письмового перекладу для китайської мови і його засвідчення, якщо таке потрібне, Ви можете дізнатися у наших менеджерів. 

 ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations