Поширена в

Естонія

 

Регіон

Північна Європа

 

Кількість носіїв

1 100 000

 

Класифікація

Уральська

Фіно-угорська

Прибалтійсько-фінська

 

Офіційний статус

Естонія

 

Усі мови
Естонська

Естонська мова (eesti keel) — мова естонців, відноситься до прибалтійсько-фінській гілки фінно-угорської сім'ї мов. Офіційна мова Естонії і Європейського Союзу. Писемність на основі латинського алфавіту.

 

Естонський алфавіт склався на базі латинського, який було змінено згідно з потребами естонської мови. Алфавіт має 27 літер, з них шість мають діакритичні знаки.

 

В естонській мові виділяють три основні діалекти: північно-естонський, південно-естонський і прибережний. Характерні фонетичні риси: розвинена система голосних, є дифтонги, порівняно невелика кількість приголосних; голосні й приголосні бувають короткі, довгі й наддовгі. Наголос в естонських словах – на першому складі. За граматичною будовою естонська мова – флективно-аглютинативна. Імена змінюються за числами й відмінками (14 відмінків), категорії роду немає. Вживаються прийменники й післяйменники. В лексиці багато давніх запозичень із балтійських, слов’янських і германських мов, тепер – із російської мови. Сучасна національна літературна естонська мова сформувалася в 19 ст.

 

 

У Центрі Перекладу Alesco Ви можете замовити письмовий переклад з естонської мови та письмовий переклад на естонську мову без засвідчення, із засвідченням штампом Центру Перекладу Alesco або з нотаріальним засвідченням.

 

Для цього натисніть кнопку «Замов зараз» справа, щоб подати замовлення.

 

Вартість письмового перекладу для естонської мови і його засвідчення, якщо таке потрібне, Ви можете дізнатися у наших менеджерів. 

 ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations