Поширена в

Данія, Фарерські острови, Гренландія, Ісландія, Німеччина (Шлезвіг-Гольштайн), Швеція

 

Регіон

Європа, Північна Америка

 

Кількість носіїв

5 700 000

 

Класифікація

Індоєвропейська

Германська

Північногерманська (скандинавська)

Східноскандинавська

 

Офіційний статус

Данія, Європейський Союз

 

Усі мови
Данська

Данська мова (dansk) належить до північногерманської, або скандинавської, підгілки германської гілки індо-європейської мовної сімї. Нею розмовляють близько 5,5 мільйонів осіб. Вона править за офіційну в Данії та одну з офіційних у Ґренландії й на Фарерах.

 

У німецькій землі Шлезвіґ-Гольштайні живе невелика данськомовна меншина. Данська мова є офіційною мовою Данії, а також одною з двох офіційних мов Гренландії (другою є гренландська мова), а також одною з офіційних мов Фарерських островів (інша – фарерська). Крім того, є невелика спільнота, що розмовляє данською мовою у Шлезвіґу – історичній провінції Європи на півночі Німеччини, де данську мову офіційно вважають регіональною.

 

В основі данської абетки лежить латиниця. У данській мові є 29 букв. Особливими літерами вважаються Ææ, Øø, Åå. Букви Qq, Ww, Zz зустрічаються лише в іноземних словах.

 

 

У Центрі Перекладу Alesco Ви можете замовити письмовий переклад з данської мови та письмовий переклад на данську мову без засвідчення, із засвідченням штампом Центру Перекладу Alesco або з нотаріальним засвідченням.

 

Для цього натисніть кнопку «Замов зараз» справа, щоб подати замовлення.

 

Вартість письмового перекладу для данської мови і його засвідчення, якщо таке потрібне, Ви можете дізнатися у наших менеджерів. 

 ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations