Поширена в

Нідерланди, Бельгія, Сурінам, Аруба, Нідерландські Антильські острови

 

Регіон:

Європа, Південна Америка

 

Кількість носіїв

22 000 000

 

Класифікація

Індо-Європейська

Германська

Західно-германська

Нижньофранкська

 

Офіційний статус

Аруба, Бельгія, Європейський Союз, Кюрасао, Нідерланди, Сінт-Мартен, Сурінам

 

Усі мови
Голландська

Голландська (нідерландська) мова (нід. Nederlands або Nederlandse taal) належить до західногерманської підгілки германської гілки індо-європейської мовної сімї. Щодо кількості мовців (близько 23 млн. осіб) посідає третє місце серед германських мов, після англійської й німецької. Цією мовою спілкуються здебільшого в землях, що складають Королівство Нідерландів (власне Нідерланди (разом з островами Саба, Сінт-Естатіус і Бонайре), Кюрасао, Сінт-Мартен й Аруба), у двох з трьох бельгійських земель – Фландрії та Брюсселі; у Сурінамі, на самій півночі Франції та в Індонезії. 

 

Найдавнішою писемною пам’яткою нідерландської мови вважається вірш, написаний монахом із Західної Фландрії приблизно у 1100 році. Текст вірша містить три рядки, два останні з яких рифмуються. 

 

Діалекти нідерландської мови зазвичай поділяють на 2 групи: нижньосаксонські та франконські діалекти. Сучасна нідерландська мова базується головним чином на голландському діалекті зі значним впливом брабантського діалекту. Нідерландська мова використовує латинський алфавіт. У корінних словах не використовуються літери q, x, y. 

 

Розвиток нідерландської мови регулюється міжнародною організацією під назвою «Нідерландська мовна спілка» (нід. Nederlandse Taalunie), яку було створено згідно з міжурядовою угодою між Королівством Бельгія та Королівством Нідерланди 9 вересня 1980 року. До цілей Нідерландської мовної спілки входить співпраця задля регулювання норм правопису, впровадження освітніх програм та міжнародного поширення нідерландської мови.

 

 

У Центрі Перекладу Alesco Ви можете замовити письмовий переклад з голландської (нідерландської) мови та письмовий переклад на голландську (нідерландську) мову без засвідчення, із засвідченням штампом Центру Перекладу Alesco або з нотаріальним засвідченням.

 

Для цього натисніть кнопку «Замов зараз» справа, щоб подати замовлення.

 

Вартість письмового перекладу для голландської (нідерландської) мови і його засвідчення, якщо таке потрібне, Ви можете дізнатися у наших менеджерів. 

 ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations