Конфіденційна інформація — інформація про фізичну особу (персональні дані) або юридичну особу, доступ та поширення якої можливі лише за згодою її власників (тобто тих, кого ця інформація безпосередньо стосується) та на тих умовах, які вони вкажуть. Відповідно до cт. 20 ЗУ «Про інформацію» конфіденційна інформація разом із службовою та таємною інформацією належить до інформації з обмеженим доступом.

Політика конфіденційності

У новітні часи, коли глобальні комунікаційні засоби фактично крадуть наше приватне життя, а інтелектуальна власність стає все дорожчою за будь-яку сировину – конфіденційність стає усе більш актуальною.

Ми дбаємо про Ваш спокій. Ми не збираємо і не колекціонуємо Вашу інформацію. Усі особисті дані видаляються через 14 днів після отримання Вами замовлення, як і інформація про Ваше обслуговування у нашому Центрі Перекладу.

Якщо ж Ви бажаєте щоразу одержувати персоналізоване обслуговування, то за Вашим бажанням ми можемо внести Вас до бази клієнтів, після чого Вам не доведеться щоразу заповнювати всі документи на замовлення.

У напрямку конфіденційності обробки даних ми використовуємо загальну систему, за якою не зберігаємо жодної персоналізованої інформації, та сувору систему, за якою дані передаються у шифрованому вигляді та обробляються винятково у захищених від копіювання та розкриття умовах.
ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 77

7-ий поверх, оф. 700

м. Київ, 04053

 

Телефон: +380 44 228 19 32

МТС: +380 50 441 81 76

Київстар: +380 67 224 27 45

 

E-mail: corp [at] alesco.com.ua

Skype: alesco.translations